Jdu s kůží na trh. Začal jsem natáčet podcast o Japonsku

Vypadá to, že v Tokiu přidávají něco povzbuzujícího do vody… Rozhodl jsem se totiž vykročit za okraj své komfortní zóny a začínám natáčet podcast. O Japonsku. A hned jsem taky vydal první díl. Přestože neumím moc mluvit. Naštěstí je ale o Vánocích a to jsou svátky klidu a pohody, tak mi to snad prominete…

Nemá smysl sepisovat dlouhý úvod, protože se většinu dozvíte přímo v nahrávce. Shrnu proto alespoň základní info, ať máte přehled. Tenhle podcast bude, alespoň ze začátku, vyprávěcí a nejspíše i trochu kostrbatý, protože moje mluvidla potřebují hodně trénovat. Je to zkrátka dobrá výzva.

Když vše půjde dobře, budu podcast vydávat jednou (a možná i 2x) měsíčně. Zatím na SoundCloudu a později snad i na dalších místech. Přesná témata vám zatím neprozradím, ale když to semnou pár dílů vydržíte, můžete se těšit i na fajnové hosty. No a to by vlastně mohlo na úvod stačit.

Přeji hezký poslech a když se budete chtít podělit o své postřehy nebo konstruktivní kritiku, neváhejte mi napsat. Rád si vaše tipy vyslechnu a třeba je i zkusím zapracovat! Takže první díl, Vánoce v Japonsku:

2 komentáře u „Jdu s kůží na trh. Začal jsem natáčet podcast o Japonsku“

  1. Moc díky a omlouvám se za takovou prodlevu s odpovědí 🙂 Zrovna natáčím druhý díl a když se podaří, nedlouho po něm půjde hned třetí. Ty už by zároveň měly být i na Spotify a iTunes.

    Odpovědět

Napsat komentář